Higiēnas līdzekļi urīna nesaturēšanai

Higiēnas līdzekļi urīna nesaturēšanai

Veselība 0 Comment

Urīna nesaturēšana jeb inkontinence ir izplatīta problēma visā pasaule, tā piemeklē cilvēkus dažādā vecumā. Maldīgi ir uzskatīt, ka tā ir tikai vecu un slimu cilvēku problēma.

Inkontinence nešķiro ne dzimumus ne vecumu, jo to veicinošie faktori un blakusslimības var attīstīties dažādos dzīves posmos. Tāpēc katru saslimšanas gadījumu ārsts skatās individuāli, izvērtējot pacienta kopējo slimības vēsturi un dzīvesveidu. Urīna nesaturēšanai ir dažādas intensitātes, tāpēc ārsts var rekomendēt izmantot arī atšķirīgus higiēnas līdzekļus.

Sievietēm

sievieteSievietēm pieejami vairāku veidu higiēnas līdzekļi, ko var pielāgot gan urīna nesaturēšanas stiprumam un veidam, gan plānotajām aktivitātēm. Ja urīna nesaturēšana ir neliela un fragmentāra, tad pacientes parasti izvēlās ieliktņus, kas ir plāni, nemanāmi un lietojami tikpat ērti kā parastie ikdienas ieliktņi, ko sievietes mēdz izvēlēties, lai saglabātu svaiguma sajūtu.

Ja urīna noplūdēm ir intensīvāks raksturs un apjoms, tad labāku aizsardzību sniegs urīnu uzsūcošās paketes, kas spēj absorbēt lielāku daudzumu urīna. Bet, ja noplūdes ir gan biežas, gan apjomīgas, labāk izvēlēties uzsūcošās apakšbikses vai biksītes, kas ir ērti lietojamas zem apģērba un nemaz neatšķirsies no ierastās apakšveļas.

Pieejamas arī elastīgas un pielāgotas autiņbikses pieaugušajiem, ko parasti rekomendē izmantot ne tikai intensīvas urīna nesaturēšanas gadījumos, bet arī pēcdzemdību periodā, kad ir intensīva ķermeņa attīrīšanās un dzemdes savilkšanās.

Vīriešiem

vīrietisĪpaši pielāgoti higiēnas līdzekļi no ražotāja TENA ir arī vīriešiem. Pieejami ieliktņi, ko var ērti iestiprināt apakšveļā. Tie pasargās no nelielām noplūdēm un pilēšanas. Ieliktņi nopērkami gan baltā, gan melnā krāsā, lai varētu pielāgot apakšveļai un justies pārliecinātāk par sevi.

Vīrieši šo delikāto problēmu uztver daudz saasinātāk, tāpēc viņiem diskrēti higiēnas līdzekļi ir ļoti būtiski. Ja vīrietis saskaras ar intensīvākām nekontrolētām urīna noplūdēm, tad var izvēlēties pielāgotās uzsūcošās apakšbikses, kas izgatavotas no audumam līdzīga materiāla un izskatās pēc parastas apakšveļas.

Bet smagākos gadījumos, kad urīna nesaturēšana apvienota ar slimību un atrašanos gultā, visdrošāk ir izmantot autiņbikses pieaugušajiem. TENA higiēnas preču bezmaksas paraugus var pasūtīt mājaslapā tena.lv.

Leave a comment

Search

Back to Top