Kur meklēt labākās idejas dāvanām?

Dāvanas 0 Comment

Uz šo jautājumu ir tikai viena atbilde – dāvanu servisā FromMe.lv. Tas ir viens no lielākajiem dāvanu karšu servisiem, kas pieejams internetā.

unikarteTur atradīsiet 900 dāvanu kartes katram dzīves gadījumam. Un visas pieejamas dažu minūšu laikā. Jums pat nav jāpieceļas no krēsla, lai dāvana gaidāmajiem svētkiem jau būtu sarūpēta.

Kāpēc šo pakalpojumu izvēlas arvien vairāk cilvēku? Tāpēc, ka viņi plāno savu laiku un izmanto iespēju to lieki netērēt braukšanai uz veikaliem un dāvanu meklēšanai.

FromMe.lv ir iecienīts arī tāpēc, ka piedāvā tik lieliskas idejas dāvanām. Jums vairs nav jālauza galva par to, ko dāvināt. Atliek tikai izvēlēties labāko un atbilstošāko no piedāvājuma.

Kā izmantot FromMe.lv?

 

Dāvanu karšu serviss www.fromme.lv darbojas tāpat kā interneta veikali. Pircējam ir nepieciešama ierīce ar interneta pieslēgumu un iespēja norēķināties internetā ar bankas karti.

Tālāk jau pietiks ar ikdienišķām interneta lietotāja iemaņām. Interneta vietnē FromMe.lv var iepazīties ar plašo dāvanu karšu piedāvājumu un smelties lieliskas idejas dāvanām.

Visticamāk, ka būsiet pārsteigti par lielo daudzveidību un tādiem dāvanu karšu piedāvājumiem, kas jums pat prātā nebūs ienākuši.

Tieši tāpēc Fromme.lv ir īstā vieta, kur doties pēc idejām. Un tās arī ātri realizēt. Dāvanu kartes iegāde ir vienkārša. Izvēlieties veidu, summu, pievienojiet sveicienu un apmaksājiet pirkumu.

Kā var izmantot FromMe.lv dāvanu kartes?

 

Visas dāvanu kartes, kas iegādātas FromMe.lv, atbilst to vērtībai. Atkarībā no tā, kādu karti esat iegādājies, tā var būt izmantojama dažādos veidos.

Tas var būt kāds veikalu tīkls vai pakalpojumu iestāde, tas var būt viens konkrēts pakalpojums vai pasākums. Un tā var būt arī universāla brīvība, ko sniedz Unikarte.

To var izmantot pie jebkura no FromMe.lv sadarbības partneriem. Dāvanu karti ir jāizmanto viena gada laikā. Ja tās saņēmējs vēlas, var savu karti tajā pašā vērtībā samainīt pret citu vai apmainīt atpakaļ pret naudu, ja tiešām neatrod nevienu sev tīkamu kartes izmantošanas piedāvājumu.

Bet tā gadās reti, jo 900 dāvanu karšu klāstā vienmēr ir kas tāds, kas piesaistīs – sports, aktīvā atpūta, skaistumkopšana, apģērbi un aksesuāri, preces bērniem, izglītība, māja, dārzs, dizains, auto un vēl citas kategrorijas.

Lai arī kādi būtu gaviļnieka hobiji un intereses, piedāvājumā vienmēr kaut kas atradīsies.

Kāpēc dāvanu karte ir laba izvēle?

 

Dāvanas mēs pasniedzam dažādos svētkos un dažādās situācijās. Ne vienmēr tas notiek gaviļnieka mājās un ērtā vietā, kur viņš var dāvanas atbilstoši nolikt, lai vēlāk izsaiņotu.

Tāpēc dāvanu karte ir lielisks risinājums, ja cilvēks ir jāsumina kādā pasākumā ārpus mājām. Dāvanu karti var viegli ielikt somiņā, tā nav smaga un neparocīga, ja jubilāram vēl jādodas citās gaitās pirms nokļūst mājās.

Jo ne vienmēr arī auto ir pa rokai, kur nolikt smagāku nesamo. Tāpēc dāvanu karte atrisinās situāciju, ja neesat pārliecināts, vai būs labi ierasties svinībās ar milzīgu pārsteiguma kasti. Jubilārs var nezināt, ko ar to iesākt.

Dāvanu karte arī ir laba izvēle tāpēc, ka tā dos iespēju saņēmējam pašam izvēlēties, kā viņš tieši to izmantos. Protams, ka ir arī tādas dāvanu kartes, kas paredzētas jau konkrētam pakalpojumam, bet tas ir labs risinājums tādā gadījumā, ja ļoti labi pazīstat saņēmēju un zināt, ka dāvanu karte trāpa tieši mērķī.

Bet, ja māc šaubas, tad dāvanu karte pie kāda uzņēmēja vai kādā veikalu tīklā būs labs risinājums, jo ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev piemērotāko.

Jums nebūs jābaidās, ka esat izvēlējušies neatbilstošu dāvanu, jo izvēles iespēju eleganti nodosiet paša jubilāra gaumes un interešu ziņā.

Leave a comment

Search

Back to Top