Sadzīves tehniku pērc arī līzingā – izdevīgāk pie brivi.lv

Sadzīves tehniku pērc arī līzingā – izdevīgāk pie brivi.lv

Interneta veikali 0 Comment

Ir pirkumi, kurus nevar atlikt. Vieni no tādiem ir sadzīves tehnika. Ja sabojājusies veļas mazgājamā mašīna vai ledusskapis, tad nav variantu – jāmeklē jaunas ierīces, jo bez tām ģimenes ikdiena var būt tiešām apgrūtinoša.
Bet, ja nav pietiekami daudz līdzekļu šādiem pirkumiem, tad var izmantot iespēju, ko piedāvā daudzi pārdevēji – pirkt preces līzingā.

Sadzīves tehnikas iegāde līzingā ir izplatīta un to piedāvā gan tradicionālie elektrotehnikas veikali, gan interneta veikali. Sadzīves tehniku līzingā ar izdevīgiem nosacījumiem piedāvā arī interneta veikals brivi.lv.

 

 

Maksā par pirkumu ar ikmēneša maksājumiem

 

Līzings ir izdevīgs pirkuma veids tiem klientiem, kuri nevar atļauties uzreiz dārgākus pirkumus, jo ienākumi nav tik lieli. Viņi var samaksāt par pirkumu ar dalītiem maksājumiem katru mēnesi.

Tādā veidā savu dzīves līmeni un apstākļus var atļauties uzlabot visi cilvēki, arī tie, kuriem nav lielu ienākumu.

Līzings ļauj tikt pie kārotās preces un saglabāt savu finansiālo stabilitāti, neķerties pie tik radikāliem risinājumiem kā ātrie kredīti, jo tiem var būt nelabvēlīgas sekas, ja jūsu ienākumu specifika nenodrošina to, ka varēsiet laikus veikt visu ātrā aizdevuma atmaksu.

Līzings ir daudz drošāks un ērtāks risinājums. Atkarībā no tā, kāda ir līzingā iegādātās preces vērība, tiks izveidots maksājumu grafiks.

Pēc visu maksājumu veikšanas līgumsaistības būs izbeigtas un prece pilnībā būs pircēja īpašums.

Brivi.lv līzinga noteikumi

 

lizingsInterneta veikals brivi.lv saviem pircējiem dod iespēju iegādātes preces līzingā ar izdevīgiem nosacījumiem. Brivi.lv sadarbojas ar divām līzinga kompānijām, nodrošinot, ka maksātspējīgi klienti saņem labus līzinga līguma nosacījumus.

Līzinga līgumu pircējs saņem reizē ar preču piegādi. Lai varētu izmantot līzinga pakalpojumus, pircējam jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Un viņam jābūt pietiekamiem un regulāriem ienākumiem, lai līzinga izsniedzējs varētu pārliecināties par pircēja maksātspēju.

Vajadzības gadījumā klientam var palūgt iesniegt izziņu no darbavietas, kurā ir norādīta klienta vidējā ienākumu summa un ieņemamais amats.

Brivi.lv preču piedāvājums

 

Brivi.lv tāpat kā daudzi citi elektropreču interneta veikali, sadarbojas tikai ar uzticamiem ražotājiem, lai pircējiem nodrošinātu kvalitatīvas preces.

Veikalā ir plašs piedāvājums ikvienai gaumei un vajadzībām. Sadzīves tehnika pieejama jebkurām vajadzībām un dažādos izmēros, ar dažāda veida funkcijām.

Ne katrā mājā vajadzīga visjaudīgākā veļas mazgājamā mašīna ar vairākiem desmitiem programmu. Tāpat ne visiem vajadzīgs milzīga izmēra ledusskapis ar plašu saldētavu.

Sadzīves tehniku ir gudri piemeklēt atbilstoši ģimenes lielumam un telpu plašumam. Pie brivi.lv katrs atradīs sev nepieciešamo.

Atliek tikai iepazīties ar piedāvājumu, izvēlēties sev atbilstošāko un noformēt pirkumu ar līzingu, ko ērti apmaksāsiet vairāku mēnešu laikā.

Leave a comment

Search

Back to Top