Labākās dāvanu kartes vienuviet – FromMe.lv

Labākās dāvanu kartes vienuviet – FromMe.lv

Dāvanas 0 Comment

 

Dāvanu kartes vienmēr ir bijis iecienīts veids, kā apsveikt draugus, radiniekus un mīļos cilvēkus. Dāvanu karte ir parocīga, vienmēr noderīga un ērti pasniedzama.


Tāpēc dāvanu kartes labprāt piedāvā visi uzņēmēji, kuri vēlas plašāku klientu loku un grib pielāgoties pircēju vēlmēm. Tas nozīmē, ka ikvienam dāvinātājam ir ļoti plašas izvēles iespējas iegādāties dāvanu kartes jebkurai gaumei.

Tomēr ir kāds praktiska nianse, kas ne vienmēr ir ērta. Nākas staigāt pa veikaliem un sazināties ar uzņēmējiem, lai uzzinātu, kādas dāvanu kartes viņi piedāvā, kur tās var iegādāties.

Tas var aizņemt jūsu laiku un enerģiju, ko varētu veltīt citām nodarbēm. Bet ir interneta vietne, kas piedāvā klientiem labu risinājumu šādās situācijās.

Visas labākās dāvanu kartes no Latvijas uzņēmējiem vienuviet – dāvanu servisā FromMe.lv.

Dāvanu serviss internetā www.fromme.lv izveidojis sadarbības tīklu ar Latvijas uzņēmējiem un veikaliem, kuri piedāvā dāvanu kartes. Sadarbības platforma atvieglo gan dāvinātāju, gan uzņēmēju ikdienu.

Dāvinātājiem ir daudz ērtāk atrast vajadzīgo dāvanu karti katram gadījumam, bet uzņēmējiem tā ir iespēja piesaistīt jaunus klientus no daudz plašāka reģiona, jo dāvanu karti interetā var iegādāties jebkurš cilvēks jebkurā laikā un vietā.

Un lielākais ieguvums ir tas, ka vienuviet ir tik daudz lielisku dāvanu karšu ideju. Mums pašiem varbūt ir dažas idejas, kādu dāvanu karti iegādāties.

Bet, ko jūs teiktu par 900 dažādām dāvanu kartēm? Tā ir neiedomājami liela izvēle, kas ļaus pārsteigt un iepriecināt ikvienu draugu, ģimenes locekli un kolēģi.

Kā atrast FromMe.lv piedāvājumā to, kas piemērots tieši jūsu dāvanai? To palīdzēs paveikt FromMe.lv sagatavotie filtri un dāvanu karšu kategorijas.

Sadalījums veidots tā, lai meklēšanu varētu veikt pēc vairākiem kritērijiem – dāvanas saņēmēja, svētkiem un dāvanu kartes tematikas. Var izmantot vairākus filtrus vienlaicīgi.

Tas uzreiz sašaurinās dāvanu karšu piedāvājumu, atlasot to, kas vislabāk atbilst konkrētajai situācijai. Bet, ja jums nav konkrētu ierobežojumu vai vadlīniju dāvanu kartes izvēlē, tad varat ļauties iedvesmai un plašajam FromMe.lv piedāvājuma, kurā ir dāvanas visiem dzīves gadījumiem, nav svarīgi – vīrietim dāvana, sievietei, bērnam, kolēģim vai draugam.

Dāvanu servisā FromMe.lv iegādāties dāvanu kartes ir vienkārši un ērti jebkurā laikā un vietā. Nepieciešama tikai ierīce ar interneta pieslēgumu un elektronisko norēķinu iespēja. Tad jau dažu minūšu laikā var tikt pie kārotās dāvanu kartes.

Iegādes princips atgādina iepirkšanos interneta veikalā. Izvēlaties dāvanu karti, pievienojat pirkumu grozam, izvēlaties dāvanu kartes noformējumu un pievienojat sveicienu. Tad atliek tikai izvēlēties saņemšanas veidu un apmaksāt pirkumu.

Dāvanu karti var saņemt pa e-pastu jau uzreiz pēc iegādes. Tad to izdrukāt un izmantot, kā un kad vēlaties. Var izvēlēties arī dāvanu karti saņemt personīgi FromMe.lv birojā, pa pastu vai ar kurjera piegādi.

Katrs pircējs var izvēlēties sev ērtāko variantu. Tie, kuri vēlas apsveikt savus mīļos, bet atrodas tālu no viņiem, var iegādāties dāvanu servisā dāvanu karti un noformēt, ka kurjers to nogādā dāvanas saņēmējam tieši rokās.

Leave a comment

Search

Back to Top