Pavasarī un rudenī nedrīkst domāt par naudas ekonomiju.

Pavasarī un rudenī nedrīkst domāt par naudas ekonomiju.

Veselība 0 Comment

Ikviens spēj atbildēt uz tik ļoti vienkāršu jautājumu – kas tev ir pats mīļākais, dārgākais, dzīvē svarīgākais? Ģimene, bērni, citiem arī kādas mantiskās vērtības, piemēram, automašīna. To visu mēs tiecamies sargāt un izrādīt īpašas rūpes. Tad kāpēc dažkārt vēlamies ekonomēt uz savu mīļo cilvēku dzīvībām? Jūs teiksiet, ka tie ir meli, neviens nevēlas ietaupīt riskējot ar kaut ko sev dārgu. Vai tiešām?

Vai maināt savam auto riepas ar apdomu?

Šo jautājumu varam uzdot ikvienam šoferim. Vai ievērojat, kad ir īstais laiks nomainīt riepas, vai tomēr gaidat līdz pēdējam brīdim? Nekad nav lieki atgādināt, cik bīstams ir auto uz apledojuša ceļa ar vasaras riepām. Tas ir bīstams ne tikai automašīnā esošajiem, bet arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem un gājējiem, kas ir pavisam neaizsargāti.

Apskati un riepu testi ir pieejami visiem.

Ja ir šaubas par riepu izvēli, ir vērts apskatīt dažādu ražotāju riepu testus un apskatus. Tie ir vienkārši atrodami un pieejami visiem – gan izplatītāju mājaslapās, gan YouTube kanālos, piemēram: https://www.youtube.com/watch?v=ffY1Dp-_-7A

Tā jūs sapratīsiet vismaz virzienu, kādā sākt savus riepu meklējumus – marku, īpatnības, skaļuma rādītājus un pats galvenais – drošības rezultātus uz ceļa dažādos laika apstākļos. Ja vēlaties palasīt dažādus interesantus testu rezultātus latviešu valodā, jums patiks hankook masters piedāvātie jaunumi.

Ko jūs atradīsiet piemājas lielveikalā?

Protams, vasaras riepas ir iespējams iegādāties arī lēti un samērā ērti – piemājas veikalā. Un liela daļa patērētāju šādu izdevību tik tiešām izmanto. Pirmkārt –

  • Pievērsiet uzmanību cenai. Vai nerodas jautājums, kāpēc šīs riepas ir tik ļoti lētākas par pazīstamu zīmolu piedāvātajām? Nejau tāpēc, ka maksājam par „nosaukumu”, kā daudzi uzskata. Cena IR kvalitāte.
  • Pataustiet riepu! Lētās riepas bieži vien pat uz tausti ir nepatīkamas un cietas. Toties labas kvalitātes vasaras riepas ir mīkstas, gumija ir elastīga un patīkama.
  • Varbūt tas izklausīsies nedaudz dīvaini, bet labas kvalitātes riepām ir pavisam cita smarža. Neticiet? Pajautājiet kādam, kas šo lietu tiešām pārzin. Laba gumija smaržo labāk, tas ir fakts.
  • Vai piemājas veikaliņā jums spēs atbildēt uz svarīgiem jautājumiem par testu rezultātiem un riepas kvalitāti? Visdrīzāk, ka nē. Bet šāda informācija tiešām ir būtiska. Ja vēlaties saņemt skaidras atbildes uz saviem jautājumiem, jautājiet hankook masters speciālistiem. Tur atradīsiet arī labākos vasaras un ziemas riepu piedāvājumus vienuviet.

Neekonomējiet uz to, kas jums dārgs. Drošība ir pirmajā vietā. Un, ja esat šoferis, jāatceras, ka ar savu izvēli jūs nosakāt, cik droši jūtas jūsu pasažieri un citi ceļu satiksmes dalībnieki. Lai prātīga riepu izvēle un drošs ceļš!  

Leave a comment

Search

Back to Top