Kvalitatīvi apavi ir gudrs pirkums

Kvalitatīvi apavi ir gudrs pirkums

Veselība 0 Comment

Pēc dabas vispār esmu taupīga, tāpēc bez vajadzības netērēju lielas naudas summas par precēm, bez kurām vispār varu iztikt, vai arī izvēlēties lētāku alternatīvu. Ļoti bieži cenas starpība ir tikai uz zīmola rēķina.

Tomēr ir lietas, par kurām esmu pārliecināta, ka ir vērts iztērēt vairāk, lai iegūtu izcilu kvalitāti un ilgu kalpošanu. Un tie noteikti ir apavi.

Manā skapī apavu nodalījums nav liels. Neesmu no tām sievietēm, kurai ir desmitiem augstpapēdeņu un balerīnas tipa čībiņu. Man ir apmēram desmit apavu pāru. Un tas ir tad, ja skaita kopā visas sezonas. Bet katrs pāris ir rūpīgi izvēlēts, izpētīts. Mani kritēriji ir ērtums un izturība. Protams, ka sekoju arī modei. Bet neesmu ar mieru pirkt apavus, kas izjūk pēc dažiem mēnešiem. Mani apavi spēj kalpot vairākus gadus. Un tiem pat nav īsti pamanāmu lietojuma pazīmju.

Kvalitatīvu apavu nozīmi var izjust tad, ja jādodas garā pārgājienā, ja visu dienu jābūt uz kājām, ja ziemā jāpārvietojas pa sniegotām un ledainām ielām. Es vienmēr esmu bijusi aktīva staigātāja, tāpēc protu novērtēt komfortu, ko sniedz labi apavi. Tāpēc netaupu uz to rēķina naudu. Labāk samaksāju vairāk, bet zinu, ka apavi man uzticami kalpos vairākas sezonas. Lēti un nekvaliatīvi apvi taču ir tas pats, kas lētas riepas. Tās neaizvedīs tālu un var sagādāt gana daudz problēmu. Un galu galā var pavisam drīz nākties pirkt jaunas.

Tāpēc tālredzīgāk ir jau uzreiz iegādāties kvalitatīvu preci.

Es mēģinu sekot līdzi man interesējošo apavu zīmolu akcijām, kad apavi pieejami par zemāku cenu. Tādā veidā nedaudz var ietaupīt. Bet tas nozīmē, ka spontāna iepirkšanās ir jāaizmirst. Jau laikus jāizpēta, kurš apavu modelis interesē. Un tad jāseko atlaidēm, lai nepalaistu garām īsto brīdī. Tādā veidā man izdevies tikt pie lieliskiem apaviem pat par pus cenu. Un tie kalpo man jau daudzus gadus. Un nokalpos vēl dažus.

Leave a comment

Search

Back to Top