Kāpēc bīdāmie vārti ir ērta izvēle privātmājā

Mājai 0 Comment

vārti Vidi sev apkārt tiecamies veidot tādu, lai tā ir patīkama, ērta un skaista, jo tas taču tiešā veidā ietekmē gan mūsu labsajūtu, gan ikdienas dzīves kvalitāti. Un māja noteikti ir svarīgākā vieta, jo tajā pavadām daudz laika, atpūšamies, uzņemam spēkus, uzlādējamies ar pozitīvu enerģiju, tāpēc šajā sakarā nav nesvarīgu jautājumu. Būtisks var būt katrs sīkums. Pat tāda lieta kā vārti, par ko ikdienā varbūt vispār nedomājam.

Bet arī vārti var būt tādi, kas patīk un ir ērti lietojami, atvieglo ikdienu, gan tādi, kas kaitina, vienmēr liek sadusmoties, kad ienākat vai izejat no mājas, jo vārtu sistēma var būt pavisam neparocīga un neatbilst jūsu vajadzībām.

Bīdāmie vārti ir tas risinājums, kas noteikti pozitīvi ietekmēs rīta un vakara noskaņojumu. Bīdāmie vārti privātmājā sniedz vairākus patīkamus ieguvumus, par kuriem tūlīt uzzināsiet.

  • Aizņem mazāk vietas

Bīdāmie vārti ļauj ekonomēt vietu pagalmā. Ja tas ir neliels, tad tas būtiski ietekmē komfortu un ļauj efektīvāk plānot pieejamo telpu. Bīdāmo vārtu mehānisms veidots tā, lai tos varētu novirzīt uz to pusi, kura konkrētajā objektā ir ērtāka. Tas ir kompakts un mūsdienīgs risinājums nelielām privātmājām, kur tiek domāts gan par funkcionalitāti, gan maksimālu komfortu.

  • Ir attālināti vadāmi

Protams, ka bīdāmie vārti ir kontrolējami ar dažādiem tālvadības veidiem, ko katrs var izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Var ierīkot kodu, tālvadības pulti, personalizētu karti vai kādu citu mehānismu, kas atbilst klienta dzīvesveidam. Ar šādiem vārtiem var aizmirst par manuālu vārtu atvēršanu un aizvēršanu.

  • Taupa laiku, jo nav jāizkāpj no auto

Un no otrā punkta var izsecināt, ka bīdāmie vārti ar tālvadību ir veids, kā varat taupīt savu laiku, jo nav vairs katru reiz jāizkāpj no automašīnas, jāatver vārti, jāizbrauc, tad atkal jākāpj ārā un vārti jāaizver un jāaizslēdz. Diezgan kaitinoši un apnicīgi. Bīdāmie vārti to visu ļaus aizmirts. Vairāk laika rīta rituāliem, vairāk laika, ko nesteidzīgi pavadīt ceļā uz darbu, vairāk laika, ko izlietot jēgpilnām un patīkamām nodarbēm. Kaut vai pakavēties pie brokastu galda dažas minūtes ilgāk, lai parunātos ar bērniem un dzīvesbiedru.

  • Sniedz komfortu sliktos laika apstākļos

Bet pavisam noteikti bīdāmie vārti tiek novērtēti sliktos laika apstākļos un tumšā laikā, kad nav ne mazākās vēlēšanās kāpt ārā no auto uz ielas. Tas nozīmē sastapties ar sliktajiem laika apstākļiem, kā arī pakļaut sevi riskiem, ko rada tumša un tukša iela, kur varbūt savu izdevību gaida kāds noziedznieks.

  • Ievērojami palielina drošību privātmājā

Un tieši drošības palielināšana arī ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc privātmājām tiek uzstādīti bīdāmie vārti ar automātiku. Ja neērtības ar kāpšanu iekšā un ārā no auto un stāvēšanu lietu vēl esam gatavi pārdzīvot, tad savu un ģimenes locekļu drošību gribam garantēt maksimāli. Tāpēc vārti, kuriem ir tālvadība un personalizēta piekļuve, ir ļoti labs risinājums, lai visi mājās nokļūtu droši, lai teritorijā neiekļūtu nepiederošie.

Leave a comment

Search

Back to Top