Pavasaris ir labākais laiks vizuālām pārmaiņām

Pavasaris ir labākais laiks vizuālām pārmaiņām

Uncategorized 0 Comment

Pēc garā rudens un ziemas, kad vairāk laika pavadījām telpās, ģērbāmies siltās un biezās drēbēs, tagad tā vien gribas nomest visu lieko un ļauties pārmaiņām savā izskata. Tuvojas pludmales sezona, vairāk domājam par savu izskatu, arī noskaņojums ir daudz romantiskāks, tāpēc ir īstais brīdis padomāt, kādas pārmaiņas varētu ieviest savā vizuālajā tēlā, lai uzlabotu gan savu pašsajūtu, gan pašapziņu.

Varbūt jaunu matu krāsu un griezumu?

Uzskata, ka matos uzkrājas negatīvā enerģija. Tāpēc arī ir tik laba sajūta, kad tos nogriež. Pavasarī varat padomāt par jaunu frizūru, varbūt pat citu matu krāsu. Tas ievērojami izmainīs vizuālo tēlu un liks sajusties gandrīz kā citam cilvēkam, jo frizūra un matu krāsa arī mudina pieskaņot apģērba stilu. Tas nozīmē, ka reizē ar frizūru varēsiet pamainīt arī akcentus garderobē.

Par dažām 2018. gada matu griezumu tendencēm varat uzzināt šajos rakstos:

http://kokteilis.la.lv/isu-matu-griezumi-kas-bus-loti-aktuali-2018-gada/

https://blog.douglas.lv/skaistumam/matu-griezumu-sakartojumu-un-krasu-tendences-2018-gadam-6043

Jaunas vēsmas garderobē

Gadalaiku maiņa vienmēr ir labs iegansts, lai dotos uz veikalu un iegādātos jaunu apģērbu, apavus un aksesuārus. Lai zinātu, uz ko veikalu plauktos jāskatās, sākt vajadzētu ar skapja satura revīziju. Izvāciet no skapja to, kas ir nolietots, savu nokalpojis un jums vairs nepatīk. Tad apskatiet to, kas patīk, der un gribat turpināt to nēsāt. Tad padomājiet, kā trūkst, kas labi saskanētu ar izvēlētajiem un par labu atzītajiem apģērbiem un apaviem. Tādā veidā būs veikalos vieglāk orientēties un arī nepakļauties spontāniem pirkumiem, kas vainagotos ar nelietderīgiem pirkumiem.

Te būs raksti ar noderīgiem padomiem skapja tīrīšanā un papildināšanā:

http://padomapirmsperc.lv/ka-attirit-drebju-skapi-iesaka-blogere-laura-arnicane/

http://www.seekthesimple.com/2017/02/10/kas-ir-kapsulas-kolekcija/

https://dieviete.lv/2018-gada-pavasara-mode-ir-klat/

Izcel savas acis un parūpējies par to veselību

Lai gan vizuālā tēla sakarā vairāk domājam par frizūru, apģērbu un apaviem, svarīga detaļa ir arī acis. Acis ir dvēseles spogulis un tā zona, kas neizbēgami būs kontaktā ar apkārtējo pasauli, cilvēku skatieniem. Tāpēc vajadzētu padomāt, kā piešķirt savai acu zonai eleganci un labu izskatu.

  • Ja ikdienā nesājat brilles, tad šajā sezonā var padomāt par jauna un aktuāla dizaina briļļu ietvaru iegādi.
  • Varbūt varat izmēģināt brilles nomainīt pret kontaktlēcām. Tas ļaus radikāli izmainīt vizuālo tēlu. Pieejamas arī krāsainās lēcas, ka ļauj iegūt arī citu acu krāsu.
  • Krāsainās lēcas var izmantot jebkurš, arī tie, kuriem nevajag redzes korekciju. Krāsainās lēcas ļaus atsvaidzināt un paspilgtināt skatienu, mainīt acu krāsu.
  • Noteikti neizmirstiet par kvalitatīvām un stilīgām saulesbrillēm. Tām jābūt jūsu rokassomiņā.
  • Izvēlieties tikai kvalitatīvus redzes korekcijas līdzekļus un brilles, lai saudzētu acis un redzi.

Kādas krāsas šogad aktuālas?

Ja arī nevēlaties atkāpties no sava ierastā stila un jūtaties tajā labi, tad varbūt varat ieviest dažus jaunus akcentus ar šajās sezonās aktuālajām krāsām. Kuras krāsas tad ir un būs aktuālas? Par 2018. gada krāsu ir paziņota ultravioletā. Tā būs aktuāla ne tikai apģērbā, bet arī interjerā un citās dizaina jomās. Šai krāsai ir īpaši karaliska noskaņa. Ja jums patīk un piestāv šāda krāsa, tad iekļaujiet kaut ko savā gaderobē.

Par vēl vienu šajā gadā aktuālu krāsu ir izvirzīta dzeltenā, kas īpaši aktuāla būs apģērbā. Neapstrīdama tendence būs arī visas maigi pūderainās un “garšīgās” krāsas, kas atgādina par kūciņu glazūrām — maigi rozā, zilais, zaļais. Apavu modē par tendenci paziņota baltā krāsa. Ja domājat par jaunām kurpēm, kāpēc gan nenopirkt baltas? Trāpīsiet tieši karstākās modes desmitniekā. Par šīm un vēl daudzām citām tendencēm varat uzzināt interneta portālos un dizaineru blogos, atrodot tieši to, kas patīk un piestāv jums.

Leave a comment

Search

Back to Top