Dūmvadu remonts jāveic vasarā

Dūmvadu remonts jāveic vasarā

Uncategorized 0 Comment

Ragavas taisa vasarā, tāpēc jau ir laiks padomāt par tiem darbiem, kas būs jāpaveic siltajā sezonā, lai nākamo rudeni un ziemu sagaidītu pilnā gatavībā. Viens no nopietniem saimnieciskiem darbiem, kas aktuāls ikvienam ēku īpašniekam, ir rūpes par dūmvada tīrību un atbilstošu to tehnisko stāvokli.

Apkures sezona teju jau ir beigusies, par ko visi jūtas atviegloti. Tomēr tas nenozīmē, ka nav jau jāsāk domāt par nākamo apkures sezonu.

Vajadzētu sākt ar skursteņslauķa vizītes pieteikšanu. Ņemot vērā, ka šiem meistariem vasara ir ļoti noslogota, tad pakalpojums noteikti ir jāpiesaka laikus, lai nebūtu pēdējā brīdī jākrīt izmisumā, ka nav iespējams dabūt skursteņslauķi, kurš iztīra un novērtē dūmvadu.

Tikai pēc tam, kad veikta tīrīšana un novērtēts dūmvada stāvoklis, var spriest, vai ir jāveic kādi uzlabojumi vai remontdarbi. Ja dūmvads ir kalpojis jau ilgu laiku, tad par modernizēšanu jādomā jebkurā gadījumā. Arī tad, ja tiek plānots ieviest modernu apkures iekārtu, noteikti ir jāpārliecinās, ka esošais dūmvads tam ir gatavs. Vecie ķieģeļu dūmvadi īsti nav savienojami ar modernām un jaudīgām apkures ierīcēm, tāpēc jau laikus jādomā par piemērotākajiem risinājumiem.

Tērauda caurules — ātrs un izdevīgs dūmvadu remonts

Pēc tam, kad pieņemts lēmums par dūmvada atjaunošanu vai pilnīgu nomaiņu, ir jāizvēlas piemērotākais materiāls. Izvēli nosaka gan praktiski apsvērumi, gan finansiālie aspekti. Jāsaka, ka šajā ziņā viens no nepārspētiem risinājumiem ir nerūsējošā tērauda dūmvadi. Šo materiālu izvēlas vairāku būtisku īpašību un priekšrocību dēļ:

  • tas ir viegls un ērti samontējams vajadzīgajā konstrukcijā;
  • to var izmantot kā oderi jau esošajā skurstenī;
  • siltinātas tērauda caurules ir piemērotas jauna dūmvada izveidei un izmantošanai āra apstākļos;
  • tērauda dūmvadi ir pieejami par konkurētspējīgu cenu;
  • šādu dūmvadu var uzstādīt salīdzinoši ātri un pašu spēkiem, ja seko ražotāja instrukcijām.

Nerūsējošā tērauda caurules var izmantot jebkurā objektā — gan dārza mājiņā un pirtī, gan dzīvojamajos un industriālos objektos. Cauruļu pielietojamība ir ļoti plaša, tāpēc arī tās ir pieprasītas. Latvijā viens no vadošajiem tērauda cauruļu ražotājiem un pārdevējiem ir RGJ, kas caurules piedāvā par izdevīgāku cenu. Tas ir iespējams tāpēc, ka ražotājs tērauda caurules pārdod bez starpniekiem, tieši strādājot ar saviem klientiem. Vairāk par piedāvājuma klāstu un cenām var uzzināt interneta vietnē rgj.lv.

Leave a comment

Search

Back to Top