Kā pasniegt ziedus savādāk

Kā pasniegt ziedus savādāk

Uncategorized 0 Comment

Ziedi ir viena no neatņemamā sastāvdaļām jebkuros svētkos un nozīmīgos notikumos. Ziedi tiek pasniegti, lai suminātu un iepriecinātu. Tomēr reizēm ir sajūta, ka šī ziedu dāvināšanas tradīcija ir tāda iesīkstējusi, ne visai oriģināla un praktiska, jo puķes ātri novīst, maksā daudz. Ja tā, tad ziedu dāvināšanas tradīciju var atsvaidzināt ar jauniem paradumiem un jauniem veidiem, kā pasniegt ziedus nedaudz savādāk — gan dāvinātājam, gan ziedu saņēmējam.

Izvēlies neprastus ziedus

Ziedu pasniegšanu var atsvaidzināt arī ar pavisam vienkāršu soli — izvēlēties nevis ierastos un visiem zināmos ziedus, bet gan kaut ko neparastu, pat eksotisku. Ziedu veikali šobrīd ir pārpilni ar izvēli. Vidējais pricējs skatās uz jau pazīstamiem ziediem — rozēm, lilijām, neļķēm, mārtiņrozem un citām visiem labi zināmām puķēm.

Kāpēc gan nenopirkt kaut ko tādu, kam pat nosaukumu nezināt? Kaut ko neparastu, oriģinālu un atšķirīgu. Šādi ziedi noteikti pievērsīs saņēmēja uzmanību.

Uzdāvini ziedu kasti

Tagad popularitāti ir ieguvis vēl viens neparasts ziedu pasniegšanas veids — ziedu kaste, kur ziedi papildināti ar saldumiem vai kādu citu pārsteigumu. Skaistā kastē, kur ievietots atbilstošs pamatmateriāls, tiek ievietoti ziedi ar īsākiem kātiņiem, veidojot skaistu kompozīciju. Blakus nodalījumā saliek konfektes, makarūnus, zefīrus vai kaut ko citu, kas iepriecinās saņēmēja garšas kārpiņas.

Dāvana ir oriģināla un skaista, jo acis priecē ne tikai ziedi, bet arī pati kaste, kas var būt košā krāsā, neparastā formā, ar kādiem īpašiem uzrakstiem un ornamentiem.

Ziedi, kas nemaz nav ziedi

Ja negribat dāvināt ziedus, kas novīst, tad dāviniet ziedus, kas nemaz nav ziedi. Tagad radoši cilvēki taisa ziedu kompozīcijas no dažādiem materiāliem, arī no konfektēm un citām skaistām lietām, uzburot tiešām pārsteidzoši skaistas kompozīcijas, kas var būt lieliska alternatīva tradicionālajam ziedu pušķim. Te gan jau laikus jāpadomā, kur šādu kompozīciju iegādāties, jo parastā ziedu veikalā piecas minūtes pirms ciemošanās var arī neizdoties tādu nopirkt.

Pārsteidz un aizsūti ziedus ar kurjeru

Vēl jau ir arī tāds pakalpojums kā ziedu piegāde. Tas ļauj apsveikt gaviļnieku no jebkuras vietas. Nav svarīgi, kur jums tajā dienā jāatrodas — komandējumā ārzemēs vai laukos pie vecmāmiņas.

Ziedu piegāde ir zvana vai e-pasta attālumā, ļaujot nogādāt izvēlētos ziedus saņēmējam jau nākamo divu stundu laikā. Tas patiešām ir lielisks pārsteigums — uz darbu, mājām vai kādu citu vietu kurjers piegādā ziedus un kartīti. Kurš gan nepriecātos par šādu pārsteigumu! Rīgā ziedu piegāde ir ļoti plaši izplatīts pakalpojums.

Viens no pieprasītākajiem un klientu novērtētākajiem uzņēmumiem, kam pieejama ziedu piegāde, ir “Magnolijas Zieds”. Viņiem ir ne tikai augstas klases ziedu piegādes serviss, bet arī vieni no labākajiem ziediem, tiek piedāvāti arī ekskluzīvi ziedi no labākajām audzētavām Kenijā. Ziedu piegāde pie viņiem ir droša un ātra, tā noteikti neliks vilties ne pasūtītājam, ne ziedu saņēmējam.

Ziedu piegāde ar kurjeru ir arī piemērots veids, kā aplidot sievieti, kā eleganti lūgt piedošanu un izrādīt savu uzmanību.

Leave a comment

Search

Back to Top