Nevēlamu dzimumzīmi var likvidēt ar lāzeru

Nevēlamu dzimumzīmi var likvidēt ar lāzeru

Veselība 0 Comment

Reti kurš cilvēks būs šajā pasaulē ieradies tāds, ka viņam savā ķermenī patiktu un apmierinātu pilnīgi viss. Katram būs kaut vai kāds sīkums, kas kaitina, kaut kas, ko gribētos uzlabot. Un tas ir normāli, jo mēs taču vienmēr sevi salīdzinām ar citiem, vēlamies sekot kādiem skaistuma standartiem. Tomēr ne vienmēr ir runa tikai par skaistumu, reizēm kādas ķermeņa problēmas vai īpatnības arī var būt traucējošas un par radīt draudus veselībai.

Viens no bieži sastopamiem piemēriem ir dzimumzīmes. Tās var atrasties visdažādākajās ķermeņa vietās. Ne vienmēr tās ir piemērotas. Var būt tā, ka dzimumzīme visu laiku tiek rīvēta pret apģērbu vai vīlēm, tā var būt pakļauta traumām. Tas var radīt riskus veselībai. Tāpēc dzimumzīmes, kuras atrodas riskantās vietās, kā arī tiek ietekmētas, vajadzētu gan regulāri pārbaudīt, gan padomāt par to likvidēšanu, aiztaupot sev liekas raizes.

Regulāra dzimumzīmju pārbaude

Viens no veidiem, kā laikus pamanīt problēmas, ko var radīt šie brūnie punktiņi, ir dzimumzīmju pārbaude. To var veikt pie dermatologa. Dzimumzīmju pārbaude nav sāpīga un arī nav ilga. Dermatologs apskata dzimumzīmi daudzkārtējā palielinājumā. Dzimumzīmju pārbaude ļauj uzzināt, vai ir aizdomas par kādu ļaundabīgu veidojumu. Ja nav šādu aizdomu, tad dzimumzīmi droši var noņemt ar lāzera palīdzību.

Dzimumzīmes noņemšana ar lāzeru

Dzimumzīmes noņemšana ar lāzeru ir efektīva metode, kas sniedz ātru rezultātu, izslēdz ķiruģiskas iejaukšanās nepieciešamību, nav vajadzīgs likt šuves un arī ievērojami saīsinās atveseļošanās perioda garums. Procedūra ir mazsāpīga un aizņem tikai dažas minūtes. Šādā veidā var likvidēt tikai tās dzimuzīmes, kurām nav ļaundabīgs raksturs.

Pozitīvi ir tas, ka ar lāzeru dzimumzīmes var likvidēt jebkurā ķermeņa vietā.

Lāzera gaismas mērķis ir šūnas, kas veido dzimumzīmi, tāpēc lāzers neskar apkārtējos audus un nerada to bojājumus. Pēc dzimumzīmes noņemšanas ar lāzeru ārsts arī sniegs rekomendācijas par to, kā mājās ādu pareizi kopt, lai tā pēc iespējas ātrāk atveseļotos. Pēc šīs procedūras uz ādas nepaliek pamanāma rēta, tāpēc ar šo metodi droši var likvidēt dzimumzīmes labi redzamās vietās, it īpaši uz sejas, kur tomēr ir svarīgs arī estētiskais faktors. Dzimumzīmju noņemšana ar lāzeru kļūst arvien populārāka tās mazinvazīvā rakstura dēļ, jo neviens taču negrib rētas, šuves un ilgstošu dzīšanu.

Leave a comment

Search

Back to Top