Gudrs saminieks domā, kā darbu paveikt izdevīgāk

Gudrs saminieks domā, kā darbu paveikt izdevīgāk

Citi 0 Comment

Mājsaimniecības un mājas uzturēšana ir darbs, kas prasa gan prasmes, gan zināšanas, gan enerģiju, jo skaidrs, ka pēc darba stundām profesijā mājās jau sākas otra maiņa ar pienākumiem. Atkarībā no tā, cik liels ir īpašums un cik daudz mājsaimniecībā ir cilvēku, saimniekam var būt pat krietni daudz pienākumu, par kuriem visu laiku jādomā, jārūpējas.

Skaidrs arī tas, ka mājas un saimniecības uzturēšana prasa zināmas izmaksas. Viena no laba saimnieka pazīmēm ir tā, ka viņš meklē ne tikai labākos risinājumu savai mājsaimniecībai, bet arī finansiāli izdevīgākos.

Katrai sezonai savi darbi

Atkarībā no gadalaika ik sezoni ir dažādi aktuālie darbi, kas ir jāveic gan mājā, gan mājas tuvākajā apkārtnē. Ziemā ir jādomā par sniega tīrīšanu, rudenī jāgrābj lapas, vasarā ir jākopj mauriņš, puķu dobes un sakņu dārziņš.

Kas attiecas uz mājas uzturēšanas un apkopes darbiem, tad vasara noteikti ir aktīvākā sezona. Tad var veikt lielākus vai mazākus remontdarbus, pat nopietnus ēkas uzlabojumus. Vēl viens vasarā obligāti veicams darbs ir mājas skursteņa tīrīšana. Ziemā, kamēr notiek aktīva kurināšana, dūmvadi piekvēp, tajos sakrājas sodrēji. Pirms nākamās apkures sezonas dūmvadi ir noteikti jāiztīra, lai tie atkal būtu labā darba kārtībā un neradītu ugunsdrošības draudus.

Kā izdevīgāk atjaunot dūmvadu

Ja dūmvadi pēc tīrīšanas izrādās bojāti un nav piemēroti turpmākai ekspluatācijai, tad saimniekam ir jādomā, kā paspēt līdz rudenim, kad jāuzsāk apkure, dūmvadus savest kārtībā. Tas būs darbiņš, kas prasīs arī lielākus izdevumus, tāpēc ir labi, ja ir kaut nelieli iekrājumi priekš steidzamām saimnieciskām vajadzībām.

Protams, ka prātīgs saimnieks arī meklēs iespējas, kā apvienot kvalitatīvu rezultātu ar iespējami izdevīgākām izmaksās.

Gadījumā, kad jālabo vai jāmaina dūmvadi, finansiāli izdevīgs risinājums, kas joprojām nodrošinās augstu kvalitāti, ir nerūsējošā tērauda dūmvadi. Nerūsējošā tērauda dūmvadi būs risinājums, kas izmaksās mazāk nekā citi varianti. Tomēr ne tikai finansiāls ietaupījums ir tas, ko var iegūt, izvēloties nerūsējošā tērauda dūmvadus.

Tērauda dūmvadi ir arī viegli un ērti uzstādāmi. Parasti to var izdarīt pašu spēkiem, ja vien uzmanīgi seko ražotāja instrukcijām un ievēro visus vajadzīgos darba drošības nosacījumus. Tērauda dūmvadus veido no mazākām tērauda detaļām. Pieejami dažāda diametra un garuma taisnie posmi, liekumi, savienojumi, stiprinājumi un izvadi. Katrs pats var sakonstruēt tādu dūmvadu, kāds nepieciešams viņa īpašumam. Tā kā detaļas ir nelielas un vieglas, tad tās var ērti pārvadāt, ātri samontēt un jau nostiprināt kā jaunu dūmvadu.

Par cenām un iespējamo detaļu komplektāciju vairāk varat uzzināt:

http://www.rgj.lv/lat/cenas/.

Kāpēc izvēlēties RGJ dūmvadus

RGJ ir viens no klientu iecienītākajiem vietējiem ražotājiem, kas piedāvā nerūsējošā tērauda dūmvadus. Šī ražotāja priekšrocība ir tā, ka cenas ir pieejamākas par tām, ko piedāvā citi. Tas iespējams tāpēc, ka RGJ nesadarbojas ar starpniekiem, bet savu produkciju klientiem pārdod paši. Tādā veida klientiem nav jāmaksā visi tie uzcenojumi, kas precei rodas, kad tā tiek nodota vairumtirgotājiem, veikalu ķēdēm un citiem starpniecības pakalpojumu sniedzējiem.

RGJ spējis iekarot ne tikai vietējo tirgu, bet jau kļuvis par vienu no vērā ņemamiem eksportētājiem, kura preci novērtē arī Eiropas klienti, kuru prasības vienmēr ir augsta kvalitāte. Tad kāpēc mums pašiem pirkt ievestu preci, ja vietējais var piedāvāt augstu kvalitāti un labu cenu?

Leave a comment

Search

Back to Top