Dāmas, gatavojamies vasarai!

Dāmas, gatavojamies vasarai!

Veselība 0 Comment

Pavasaris ir jau klāt. Un tas nozīme, ka arī vasara ir ar roku sasniedzama. Ko tas nozīmē mums, dāmas? To, ka ir pēdējais brīdis gatavoties tam, lai vasarā izskatītos un justos lieliski. Kuras ir galvenās lietas, par kurām vajadzētu parūpēties?

Laiks doties pie friziera!

Mati ir tie, kuri ziemā un aukstumā cieš diezgan daudz. Ikdienā esam tos nēsājušas zem cepurēm un kapucēm, daudz uzturējušās apkurinātās telpās un izmantojušas dažādas veidošanas ierīces. Tas viss liek matiem zaudēt spozmi un veselību. Pavasaris un vasara sola matiem iegūt lielāku brīvību. Tāpēc ir labs brīdis, lai dotos pie friziera un atbrīvotos no neveselīgās matu daļas, varbūt iegūt jaunu krāsojumu un griezumu. Noderēs arī kādas matus atjaunojošas procedūras. Veselīgi un kopti mati vienmēr ir puse no pārliecinoša vizuālā tēla.

Izrevidēsim un papildināsim skapjus

Veikalu plaukti jau vilina ar košām un modernām drēbēm un aksesuāriem. Tomēr pirms ļauties iepirkšanās priekam un gādāt pavasarim un vasarai kaut ko jaunu, labāk sakārtot un izšķirot jau esošo skapja saturu. Tās drēbes, ko nevelkat un kuras neder, atdodiet labdarībai vai draudzenēm, nonēsātās ir laiks sūtīt uz izgāztuvi vai pārvērst lupatiņās, kas noderēs saimniecībā, bet tās, kuras patīk un tiešām piestāv, pārskatīt un izdomāt, kā tās sakombinēt ar jauniem eksemplāriem.

Gluda āda pludmalei – cīņa ar matiņiem jāpastiprina

Atzīsimies, ka ziemā bieži vien tik aktīvi necīnāmies ar lieko apmatojumu, jo vairāk sanāk nēsāt bikses un džemperus. Bet pavasarī, vasarā gribam vilkt kleitas, svārkus, bikini, arī zeķbikses vairs nav aktuālas. Tāpēc gribam, lai āda ir ideāli gluda visās vietās. Lai to panāktu, ir jāķeras pie aktīvākām un efektīvākām matiņu likvidēšanas metodēm. Varat atsākt regulāru vaksācijas apmeklēšanu vai iegādāties judīgāku epilatoru, ko lietot mājās. Laba izvēle būs arī lāzerepilācija. Pēc lāzerepilācijas kursa par matiņiem nebūs jāsatraucas visu vasaru. Vairāk par lāzerepilāciju varat uzzināt eraesthetic.lv.

Vai ziemā nācis klāt kāds lieks kilograms?

Ja pa ziemu nācis klāt kāds lieks kilograms, kas traucē izskatīties ideāli savās iemīļotākajās drēbēs, tad ir pēdējais brīdis, lai uzsāktu ar tiem cīņu. Mēs neatbalstām drastiskas diētas, tāpēc iesakām jums sekot, lai ikdienas uzturs būtu veselīgs, ēst vairāk dārzeņu, salātu, izvairīties no saldumiem un miltu ēdieniem. Kā arī kaut nedaudz palielināt fizisko slodzi.

 

Leave a comment

Search

Back to Top