Vasara ir labs laiks mājas remontam

Vasara ir labs laiks mājas remontam

Uncategorized 0 Comment

Tomēr sava māja arī nozīmē daudz lielāku atbildību un arī izmaksas tās ekspluatācijā. Māja nemitīgi prasa darbu un rūpes, jo visu laiku ir arī vides ietekme uz ēku, par kuru jārūpējas pašiem. Mājā ik pa laikam jāiegulda līdzekļi, kaut kas jālabo, jāatjauno, jāuzlabo. Dzīvokļu mājā tā ir kopēja atbildība, kā arī vadību parasti uzņemas apsaimniekotājs, bet savas mājas gadījumā par visu jāparūpējas pašiem.

Tāpēc jāatgādina visiem tiem, kuriem ir māja, ka vasara ir piemērots laiks, lai veiktu kādus nepieciešamos remonta un labiekārtošanas darbus savā mājā. Varbūt jāmaina jumts, jāsakārto apkures sistēma vai laiks nomainīt logus. Varbūt mājā jau sen nepieciešams kosmētiskais remonts. Situācijas un vajadzības var būt patiešām dažādas.

Lielākiem remontdarbiem vajag vairāk naudas

Tomēr būsim reāli – mājas remontdarbi nav tas pats, kas neliels remonts dzīvoklī. Mājas remontēšana jau ir daudz apjomīgāks un līdz ar to arī dārgāks projekts. Tāpēc, ja vien neesat mērķtiecīgi tam iekrājuši naudu, tad ir jādomā par citiem risinājumiem.

Viens no izplatītiem veidiem, kā māju saimnieki veic sava īpašuma uzlabošanu, labiekārtošanu un remontu, ir kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Tādā veidā iespējams iegūt lielāku naudas summu, ko ieguldīt īpašuma sakārtošanā, nenoslogojot savu ikmēneša budžetu. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir jāatmaksā ar ikmēneša maksājumiem noteiktā laika posmā.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ar izdevīgiem nosacījumiem noformējams pie pieredzējuša aizdevēja “Latvijas Hipotēka”, kam ir jau daudzu gadu pieredze darbā ar dažāda veida kreditēšanas pakalpojumiem. Šis aizdevējs laika gaitā ir izpratis klientu vajadzības, tāpēc spēj piedāvāt konkurētspējīgus aizdevuma nosacījumus.

Vairāk par to, ar ko jārēķinās, ja vēlas izmantos šo aizdevuma veidu, varat izlasīt šajā rakstā:

http://kokteilis.la.lv/ka-sanemt-aizdevumu-pret-nekustama-ipasuma-kilu/.

Ieteikumi tiem, kuri veic remontu mājā

Mājas remonts ir apjomīgs un atbildīgs darbs, kas prasa gan zināšanas, gan pacietību, gan laiku. Tas nav vienas dienas pasākums. Tāpēc, lai gala rezultāts būtu patīkams un procesa laikā nenāktos saskarties ar nepatīkamām situācijām, piedāvājam dažus noderīgus padomus.

  • Ja paši neesat eksperti, tad remontdarbus uzticiet profesionāļiem.
  • Netaupiet uz materiālu kvalitāti, jo tas drīz vien sāpīgi var atspēlēties. Skopais taču maksā divreiz!
  • Rīkojiet talkas vienkāršākiem darbiem. Varat saaicināt draugus un radus, lai kopīgiem spēkiem paveiktu kādus vienkāršākus darbus, kur nepietiek ar divām rokām.
  • Lūdziet padomu draugiem. Varbūt jūsu paziņu un draugu lokā ir kādu jomu speciālisti vai cilvēki ar zelta rokām, kas var palīdzēt gan ar padomu, gan praktisku palīdzību.
  • Padomājiet par bērnu un mājdzīvnieku drošību. Remonts saistās gan ar dažādām bīstamām situācijām, instrumentiem, kā arī netīrumiem, kas var radīt ne tikai bīstamību, bet arī negatīvi ietekmēt veselību. Laikus jāpadomā, kā no tā visa pasargāt bērnus un dzīvniekus. Vasarā var bērniem ieplānot remonta laikā kādu nometni vai ciemošanos pie radiniekiem. Varbūt var nakšņot dārza mājiņā vai pat teltī, ja tie ir lielāki bērni. Tas viņiem būs piedzīvojums!

Leave a comment

Search

Back to Top