Roku Darbs Eļļa-Veldzē Salocīts Tērauda Japāņu Katana Samuraju Zobenu Kaujas Gatavs

€160.12
Pieejams
Ātra piegāde
veikals:
  • Stils: Japāna Stils
  • Reģionālā Funkcija: JAPĀNA
  • Zīmola Nosaukums: Cunami-Pūķis
  • materiāls: MĀLA
  • Tēma: TV un Filmas Varoni

Mēs varam pielāgot yourunique zobenu hamon tips / asmens struture& Garums / Sori / Piederumi / Evgrave / kissaki tips

Vienumi, Apraksts:

Stāvoklis: Pavisam Jaunu Kopējais Garums: 40.9 Collu /104 Cm Asmens Materiāls: Salocīta Tērauda Nagasa Garums: 28.0 cm/71cm Roktura Garums: 10.6 Cm / 27 Cm Asmens Forma: SHINOGUI-ZUKURI Asmens Malas: Rokas Pulēta Būtu žiletes asiem Roktura Materiāls: Īsta Ray Ādas + Cietā Koka Asmens Platums (Netālu Kissaki): 0.91 collu / 2.3 cm Platums (Netālu Habaki): 1.26 Collu / 3.2 Cm tsuba Materiāls: Augstas Kvalitātes čuguna Saya Materiāls: ciets Koka Ar Laku Darbu Pabeidzis Kissaki Formu: Chu-kissaki (Real-Yokote)

Asmens :

-Asmens Zobens Ir Roku Kalti, Izmantojot Seno Metodi Zobenu Pieņemšanas .Pilnu Roku Kalti Un Pilnu Roku Pulēta.

-Asmens ir izgatavots no salocīts 1075 tērauda un ir salocīta 13 reizes, lai izveidotu 2048 slāņiem, lai palielinātu elastību un cietību asmens un izteiktu tekstūru tiek atstāts uz asmens, kā rezultātā no atkārtotas locīšanas procesā.Redzams niecīga kalnainā graudu uz asmens bija radījusi no vairākkārt salocīta laikā kalšanas.

-Asmens nāk ar pilna garuma Tang, kas ievērojami uzlabo izturību zobenu.šis zobens ir pietiekami spēcīga, lai samazinātu caur biezu bambusa koks ar vienu streiku vēl nav pietiekami asas, lai šķēle papīra.

Montāža :

-Koshirae: Uz Tsuba (Aizsargs), Fuchi (Uzmava) Un Kashira (Buttcap) Zobens, kas Izgatavoti No Augstas Kvalitātes čuguna .misiņa Habaki (Asmens Apkakle), Ir Vienā Gabalā Būvniecību.Divas misiņa Seppas (Distances) Nodrošinātu Tsuba.

Tsuka: Ar Tsuka (Rokturi) Kodols Ir no Koka Un Tas Ir Cieši Ietin Vairāk nekā Oriģinālās Ray Ādas (Samegawa) Ar Sarkanu ito Ietin.Pilnu Tang Zobens Ir Nodrošināts Ar Diviem Mekugi (Peg) .Jūs Varat Nesamontēti Asmens No Rokturi Ar Ārā 2 Naglas.

-Es: Uz Saya (Apvalks), kas Izgatavoti No Īsta Cietā koka Darbu .Augstas Kvalitātes japāņu Salvija-O Ir Bijuši Piesaistīti Ap Kurigata (Rokturi), kas Apvalkā.

\

 

Saistītie Produkti

Roku darbs Ķīniešu Ušu Zobenu Asu HRC60 Salocītu Modeli Tērauda Asmens Kung Fu Han Jian Saber
€143.17
Vintage Japānas Armijas Nco. Samuraju Zobenu Katana Militāro Saber Parakstīts Tērauda Asmens, Pilnībā Tang Vara Rokturis
€118.68
Pilna Tang 8 Pusē Mangāna tērauda Cirsts Asmens Roku Ķīniešu Han Dynasty Asu Kaujas Zobenu Bezmaksas Piegāde
€127.16
Jauku Ķīniešu Zobenu T10 Tērauds, Zelta Asmeni Asu Han Jian Rožkoka Rokturi Un Apvalku Pilna Tang
€154.29
Ķīnas Long Quan Roku Darbs Atkal Parādās Karojošās Valstis Karalis Yue Kaujas Zobenu Jian Asu Salocīts Damaskas Tērauda Asmeni Pilna Tang
€225.50
Asu Wakizashi Japāņu Zobenu Pilna Tang Salocīta, Tērauda, Māla Rūdīts Asmens Zobenu Roku Darbs Tameshigiri Nazis Vintage Mājas Dekoru
€192.44