Šķiedras Patch Vads Starta Vads SC-ST Multimodālu 50/125 OM2 Duplex GoodFtth 20-100m

€18.65
Pieejams
Ātra piegāde
veikals:
  • Saderīgs: Huawei
  • Savienotāja tips: Hibrīds
  • IZMĒRS: 3mm
  • Zīmola Nosaukums: GoodFtth
  • Modeļa Numurs: WN-PA-SC-ST-OM2-DX3-20T100
  • Šķiedras Tips: Vairākrežīmu

Šķiedras Patch Vads Starta Vads SC-ST Multimodālu 50/125 OM2 Duplex GoodFtth 20-100m

 

Saistītie Produkti

QIALAN Fiber optics salaist redzes aizsardzības lodziņā piekļuves terminālis, Jauda 6 līdz 48 kodoliem
€16.11
Šķiedras Kārta Tips SC Tukša Šķiedras Adaptera Kārta SC Tukša Šķiedras Adapteri
€13.48
LODFIBER 100M SC-SC Āra Bruņu Singlemode 12 Daļām Optisko Šķiedru Kabelis Patch Cord 9/125
€339.09
200mtr TPU optisko Šķiedru Patchcords MM, ūdensizturīgs LC, SC, FC Multimodālu 2 kodolu Bruņu plāksteris svina kabelis Āra FTTA džemperis DX 3.3 mm
€162.76
Fiberxon FTM-5106c-L80, 1550nm 622m SFP Optisko Iekārtu Modulis
€27.81
LODFIBER 70M LC-LC Āra Bruņu Singlemode 8 Dzīslas, Optisko Šķiedru Kabeļu komuş 9/125
€162.76
FTTH Šķiedrvielu, Darbarīki, Rokas Optiskās Jaudas Mērītājs un 30mw VFL Šķiedras Pārbaudītājs Vizuālo Defektu atrašanās vietas Sarkanu Lāzera
€21.94
30Meters SC ST Singlemode Duplex Optiskās Šķiedras Patch Vadu, Kabeļu,SC/PC-ST/PC,3.0 mm,9/125 SC-ST 30M
€21.19